Volajte:      0903 25 33 11
Mailujte:    Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Ponúkame

Zjednodušene povedané, ponúkame priestor a čas icon smile Dobre vieme, že toto rodinkám často chýba – každý deň treba vymýšľať detičkám program, všetko plánovať, hľadať čo, kde a kedy sa dá robiť. A pri tom všetkom mnohé maminy ani nedúfajú, že by si ukradli chvíľočku aj pre seba.

No aby si aj ony mohli nájsť hodinku pre seba, zacvičiť si, niečo nové sa naučiť, stretnúť sa s maminami s podobnými záujmami, na to sme tu my. Ak to bol doteraz problém, u nás už nebude – o dieťatko s radi postaráme v herničke, kým sa Vy budete vedľa venovať sebe. No pozor – nezabúdame pri vybraných aktivitách ani na maminy čakateľky a na väčšine našich tvorivých kurzov a cvičení sú vítané úplne všetky dámy!

Maminám pomôžeme aj v zmysluplnom trávení času s detičkami – na kurzoch a cvičeniach pre detičky sa zúčastňuje aj rodič, či už jeden alebo obaja, ak chcete spoločne zdieľať radosť zo šikovnosti svojho pokladíku icon smile

Samozrejme, hernička je k dispozícii detičkám kedykoľvek – či už s nimi ostanete a dáte si zatiaľ napríklad kávičku, zasurfujete si po internete (free wifi ;) či sa rozhodnete pohrať spoločne, alebo nám vaše zlatíčko zveríte do opatery a na hodinku, dve, či tri si odskočíte vybaviť čo treba.

No a napokon – u nás neumriete od hladu, ani od smädu. Naša mini kaviarnička je však výnimočná tým, že je „zdravá“. Nemusíte sa báť zbytočných cukrov, nezdravých tukov, zbytočných Ečok či farbív. No zároveň je všetko veľmi chutné a najmä čerstvé! Radi Vám usporiadame aj oslavu, kde nebudete musieť mať obavy, čo za „nezdravosti“ to Vaše dieťatko pojedlo.