Volajte:      0903 25 33 11
Mailujte:    Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Vitajte u Kominárky

Milí priatelia icon smile

Vítame Vás u Kominárky, na mieste, kde chceme Vám a Vašim detičkám prinášať radosť, zábavu, poučenie, nové zručnosti tvorivé aj pohybové. Príjemne a zmysluplne strávený čas v priateľskom prostredí – sľubujeme, že urobíme všetko preto, aby sa Vám u nás páčilo icon smile

Na začiatku bol nápad ako uľahčiť maminám 24hodinovú službu na rodičovskej „dovolenke“. Ako to býva, keď sa staneme rodičmi, objavíme úplne nový svet, pribudnú nové potreby, záujmy a neraz objavíme aj nové kamarátky. Jediné, čoho je vždy málo, je čas. A predovšetkým čas pre seba samú.

Potom som stretla jednu skvelú maminu, ktorá ma v mojej myšlienke povzbudila a prispela svojim know-how. Nasledovalo hľadanie priestoru – vedela som len to, že musí byť „u nás“. Celý život bývam v MČ BA - Nové Mesto a odkedy mám dcérku som zistila, že v srdci tejto mestskej časti nemáme priestor, kam by sme mohli chodiť s detičkami na kurzy, zacvičiť si spoločne alebo samy, zatiaľ čo nám niekto deti postráži.

No a potom to už išlo – ak si odmyslíme nekonečnú byrokraciu, nadšenie a jasná predstava ma neopúšťali a tak sme tu. Malé, milé, priateľské rodinné centrum Kominárka. Môj splnený sen, ktorý, ako pevne verím a dúfam, poteší mnoho mamín a detí (samozrejme, radi uvítame aj tatinov! icon smile ).

Jaj, a že prečo Kominárka? Iste najmä preto, že sme na Kominárskej ulici, no zároveň je to milý symbol šťastia a to, že je v ženskom rode, je prísľubom, že o Vás bude dobre postarané – ako u maminky icon smile

Teším sa na Vás!

Mama Marianna